مشمولین سبد کالا

 • «تراز» بررسی کرد؛
  تراز: در حالی قرار است که در روزهای آینده توزیع بسته‌های جدید امنیت غذایی بین 7 میلیون و 540 هزار نفر افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی اجرا شود که فعالان کارگری معتقدند حدودا 14 میلیون نفر در توزیع مرحله دوم سبد کالایی نادیده گرفته شده‌اند.
 • ابلاغ دستورالعمل بسته امنیت غذایی
  تراز: دستورالعمل اقلام بسته امنیت غذایی برای مرحله اول شامل گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ، برنج، ماکارونی، حبوبات، لبنیات، روغن مایع، رب و خرما از سوی معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شد.
 • تراز: به زودی و با برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه مشمولان مرحله دوم دریافت سبد کالای رایگان دولت شناسایی و اعلام خواهند شد. نمایندگان کارگران با ارسال نامه ای به علی ربیعی، وزیر کار از وی خواسته اند ترتیبی اتخاذ کند تا حال که این ماموریت از سوی دولت به وزارتخانه تخصصی آنها محول شده است، از لیست دریافت کنندگان حمایت غیرنقدی دولت در سال ۹۳ حذف نشوند.
 • تراز: یک مقام مسئول در بخش تعاونی کشور با تاکید بر اینکه دومین سبد کالا به صورت سبد کالایی نخواهد بود گفت: دومین مرحله توزیع سبد کالا به صورت کارت اعتباری است.
 • پاسخ های معاون اسبق وزیر اقتصاد به سوالات خبرنگار تراز:
  تراز: معاون اسبق وزیر اقتصاد گفت: ما تا زمانی که اقشار ضعیف جامعه را شناسایی نکرده باشیم، دیدگاه‌های افراد گاها مبنای تصمیم‌گیری قرار می‌گیرد.
 • تراز: به تازگی کارگران با ابراز نگرانی از حذف میلیون‌ها کارگر فاقد بیمه و شناسه کاری از جمله رانندگان، کارگران ساختمانی، شاغلان کوره پزخانه ها، فعالان بخش حمل و نقل بار کالا و مسافر و برخی گروه های دیگر، نامه ای به وزیر کار نوشتند و از وی خواستند در این باره در دولت چاره اندیشی شود. حال محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت می گوید: با دستور ویژه دولت، وزارت کار مامور شناسایی کارگران فاقد بیمه برای واگذاری سبدهای کالایی به گروه های جدید شده است.
 • تراز: درحالی که اتحادیه‌ها معتقدند سبد کالا برای خانوارهای کمتر از ۴ نفره بعد از ۱۵ اسفند ماه اعلام شود اما خبرها حاکی از این است شنبه یا یکشنبه آینده برای توزیع سبد این گروه اعلام خواهد شد.
 • تراز: در حالی که تاکنون بیش از شش میلیون خانوار ایرانی سبد کالای دولت در مرحله نخست را دریافت کرده‌اند از امروز سرپرستان خانوارهای چهار نفره به بالا شامل کارگران شاغل، کارمندان تحت پوشش و مستمری بگیران تامین اجتماعی به مراکز عرضه سبد کالا مراجعه خواهند کرد.
 • تراز: در حالی که هنوز مرحله اول توزیع سبد کالا به اتمام نرسیده و حدود چهار میلیون سرپرست خانوار کالاهای خود را دریافت نکرده‌اند، قرار است مرحله‌ی دوم توزیع سبد کالا از شنبه سوم اسفند آغاز شود.

پربازدیدترین‌ها

آخرین اخبار