شماره مطلب : 44734
زمان انتشار : 92/6/2 - 08:47
به مناسبت هفته دولت

فروش فوری و پیش‌فروش محصولات ایران خودرو آغاز شد

تراز: فروش فوری، پیش فروش یک ودیعه ای و دو دیعه ای محصولات ایران خودرو به مناسبت هفته دولت از صبح امروز دوم شهریورماه در تمامی نمایندگی های مجاز این شرکت آغاز شد.

به گزارش تراز به نقل از تسنیم، عبداله بابایی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان این مطلب اظهارداشت: شرکت ایران خودرو ضمن گرامی‌داشت هفته دولت و در راستای تنظیم بازار و پاسخ‌گویی به نیازهای مشتریان شرایطی فراهم کرده تا مشتریان بتوانند خودروهای مورد نیاز خود را خریداری کنند.

وی افزود: در شرایط پیش فروش یک ودیعه‌ای و دو ودیعه‌ای خودروهای وانت، پژو 405، سمند، پژو پارس، پژو206 تیپ 5 و پژو 206صندوق‌دار وی 8 و رانا عرضه خواهد شد.

بابایی به زمان تحویل خودروها اشاره کرد و گفت: زمان تحویل خودروها در روش یک ودیعه‌ای آذر و دی و بهمن ماه سال جاری و زمان تحویل در روش دو ودیعه‌ای دی و بهمن ماه سال جاری خواهد بود.

وی درزمینه فروش فوری محصولات ایران خودرو، تصریح کرد: در این روش خودروهای وانت باردو با زمان تحویل 30 روز و خودروهای پژو 405، سمند ال ایکس سال بنزینی، سمند ال ایکس پایه گاز سوز و بنزینی و رانا با زمان تحویل 45 روزه و کارت طلایی سه ستاره عرضه خواهد شد.

بابایی افزود: با اقدامات صورت گرفته تمامی خودروهای عرضه شده با استاندارد یورو 4 تولید و عرضه خواهد شد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در ادامه به پرداخت سود مشارکت به مشتریان اشاره کرد و گفت: سود مشارکت این بخش‌نامه 20 درصد سالانه خواهد بود و همچنین سود انصراف 18درصد محاسبه خواهد شد.

به گفته وی، امکان ثبت نام و خرید اینترنتی فراهم شده و مشتریان گرامی می‌توانند از ساعت 10صبح امروز دوم شهریور ماه اقدام به ثبت نام کنند.

منبع: تسنیم

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

پربازدیدترین‌ها

آخرین اخبار