شماره مطلب : 44787
زمان انتشار : 92/6/3 - 04:19
رئیس اتحادیه طلا و جواهر کشور درگفتگو با تراز:

پیش بینی قیمت طلا و سکه در ماه‌های آینده

تراز: : انتخاب رئیس کل نمی تواند تاثیری بر روی قیمت ها داشته باشد ؛ چرا که این انتصاب ها یک امر عادی و تغییر وتحول اداری می باشد و روی قیمت ها تاثیری ندارد. من فکر میکنم قیمت طلا و ارز نیز در ماههای آینده روند باثباتی را طی کند....

رئیس اتحادیه طلا و جواهر کشور در گفتگو با تراز گفت: ثبات نسبی در بازار سکه وطلا به دلیل تثبیت قیمت ارز در هفته های گذشته است ونوسانات جزئی هم تاثیری روی قیمت ها نداشته است. محمد کشتی آرای ادامه داد: البته یکی دبگر از دلایل تثبیت قیمت طلا و سکه در ایران تناسب در عرضه و تقاضای این محصول است که پیش بینی می شود این روند در ادامه نیز تداوم داشته باشد.

وی افزود: نرخ جهانی در هفته گذشته 20 دلار بالا رفته است که دلیل آن افت نرخ دلار و کاهش ارزش سهام آمریکا است که البته این تغییر قیمت جهانی تاثیر چندانی بر بازار داخلی نداشته است.

وی در مورد تاثیر انتخاب رئیس کل بانک مرکزی بر قیمت طلا و سکه نیز گفت: انتخاب رئیس کل نمی تواند تاثیری بر روی قیمت ها داشته باشد  چرا که این انتصاب ها یک امر عادی و تغییر وتحول اداری می باشد و روی قیمت ها تاثیری ندارد.

وی درمورد طرح پیش فروش سکه و ارتباط آن با سیاستهای رئیس کل بانک مرکزی  آتی نیز افزود: در حال حاضر احتیاجی به پیش فروش نیست چرا که سکه در حال حاضر به وفور وجود دارد و فکر میکنم رئیس کل بانک مرکزی دیگر طرح پیش فروش سکه را ادامه ندهد.

کشتی آرای در ادامه گفتگوی خود با خبرنگار تراز درباره آینده بازار طلا و ارز نیز توضیح داد: من فکر میکنم طلا و سکه در ماههای آینده روند باثباتی را طی کند و همین قیمتها حداقل در ماههای اینده تداوم داشته باشد.

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

پربازدیدترین‌ها

آخرین اخبار