شماره مطلب : 61641
زمان انتشار : 92/10/10 - 16:57

"بارش برف" در تهران آغاز می شود

تراز: نقشینه گفت: امروز در حال حاضر بارش برف و باران، غرب، شمال غرب و جنوب غرب کشور از جمله استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و زنجان را فرا گرفته است.

به گزارش تراز به نقل از باشگاه خبرنگاران, امین حسین نقشینه، کارشناس مستقر در سازمان هواشناسی کشور در خصوص وضعیت آب و هوای کشور طی روزهای آینده گفت: امروز "سه شنبه دهم دی ماه 92" در حال حاضر بارش برف  و باران غرب، شمال غرب و جنوب غرب کشور از جمله استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و زنجان  را فرا گرفته است.

نقشینه اظهار داشت: گستره بارش ها فردا به دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس  و دامنه های جنوبی البرز هم خواهد رسید و همچنین بارش برف و باران به سواحل جنوبی دریای خزر نیز نفوذ می کند و از بعدازظهر فردا از از میزان بارش ها در شمال غرب و غرب کاسته می شود اما بارش ها برای نواحی مرکزی وتا روز پنجشنبه ادامه می یابد.

وی افزود: طی امروز در نیمه غربی کاهش محسوس دما و فردا در نیمه شرقی کاهش محسوس دما رخ  می دهد و خلیج فارس و دریای عمان طی دو روز آینده مواج پیش بینی می شود.

وی در خصوص وضعیت آب و هوای تهران طی روزهای آینده افزود: آسمان تهران امروز نيمه ابري، در اواخر وقت ابري و بارش برف و فردا، ابري در بعضی ساعات بارش برف و روز پنجشنبه، ابري و بارش پراکنده در پاره ای نقاط مه آلود پیش بینی می شود و تهران روز جمعه کاهش محسوس دما خواهد داشت .

منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

پربازدیدترین‌ها

آخرین اخبار